(066)-489-30-76; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 gra.sunflower@gmail.com

Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області



Навчальні заклади Область
Новороздільська спеціалізована школа I-III ступенів №4 Новороздільської міської ради Львівської області Львівська
Державний навчальний заклад «Знам`янський професійний ліцей» Кіровоградська
Поромівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваничівського району Волинської області Волинська
Полянецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області Одеська
Маріупольська спеціалізована школа ім. Героя України Бойка В.С. І-ІІІ ступенів № 8 Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 міста Таврійськ Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська
Комунальний заклад освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І - ІІІ ступенів" Солонянської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Навчально-виховний комплекс "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-гімназія" міста Трускавець Львівської області Львівська
Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Звенигородської міської ради Черкаської області Черкаська
Полянська загальноосвітня школа I-III ступенів Березнівської районної ради Рівненської області Рівненська
Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новоселицького району Чернівецької області Чернівецька
Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Задністрянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Галицької районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Червонопартизанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради Херсонської області Херсонська
Вербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Павлоградського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Світловодська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя Радянського Союзу І.К.Конька Світловодської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Бердянська гімназія №3 "Сузір`я" Бердянської міської ради Запорізької області Запорізька
Комунальний заклад "Тополинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Василівської районної ради Запорізької області Запорізька
Шелепуська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Черкаська
Білопільська спеціалізована школа I-III ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області Сумська
Цвітківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області Черкаська
Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №22 Білоцерківської міської ради Київської області Київська
Вовчансько-Хутірська загальноосвітня школа I-III ступенів Вовчанського району Харківської області Харківська
Дружківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Дружківської міської ради Донецької області Донецька
Стрижівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - колегіум" Коростишівської районної ради Житомирської області Житомирська
Комунальний заклад " Передільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області" Луганська
Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів фізико-математичного профілю № 12 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Об`єднання шкіл Віньковецького району Хмельницької області Хмельницька
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська
Комунальний заклад освіти Середня загальноосвітня школа № 119 м. Дніпро Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №28 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Атманайська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Якимівської районної ради Запорізької області Запорізька
Великодальницький навчально-виховний комплекс Школа-гімназія Біляївської районної ради Одеської області Одеська
Садовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Перещепинський навчально-виховний комплекс "Родина" "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад I-II ступенів з інтернатним відділенням Дніпропетровська
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Дружне Калинівського району Вінницької області Вінницька
Придніпровський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області Черкаська
Середня загальноосвітня школа I-III ступенів № 16 міста Сєвєродонецька Луганської області Луганська
Підгородська загальноосвітн школа І-ІІ ступенів Рогатинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Монастирищенський навчально-виховний комплекс "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Ерудит" Монастирищенської районної ради Черкаської області Черкаська
Кам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кам`янської районної ради Черкаської області Черкаська
Львівський навчально-виховний комплекс школа-садок №94 Львівської міської ради Львівської області Львівська
Новодністровська гімназія Новодністровської районної ради Чернівецької області Чернівецька
Нетеребський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області Черкаська
Комунальний заклад "Маріупольська загальноосвітня школа I-III ступенів № 58" Маріупольської міської ради Донецької області Донецька
Насташівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнянського району Київської області Київська
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №10" Шосткинської міської ради Сумської області Сумська
Новоселицький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів Кельменецького району Чернівецької області Чернівецька
Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області Херсонська
Маловисківська загальноосвітня школа №3 І-ІІІ ступенів Маловисківської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Навчально-виховний комплекс "Ліцей - спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів № 10" Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Піщанський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Тальнівської районної ради Черкаської області Черкаська
Комунальна організація (установа, заклад) "Шосткинський навчально-виховний комплекс:Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 - дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради Сумської області" Сумська
Миклашівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Пустомитівського району Львівської області Львівська
Мальчицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів - дошкільний навчальний заклад" Яворівського району Львівської області Львівська
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів" Запорізької обласної ради Запорізька
Шишаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області Полтавська
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міськоїї ради Житомирської області Житомирська
Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Слов`янської районної ради Донецької області Донецька
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 92 Львівської міської ради Львівської області Львівська
Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мар`їнської районної ради Донецької області Донецька
Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів фізико-математичного профілю № 12 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Бедриківці Заліщицького району Тернопільської області Тернопільська
Комунальний заклад "Бережинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кіровоградської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Часовоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 Бахмутської районної ради Донецької області Донецька
Лецьківське навчально-виховне об`єднання "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Переяслав-Хмельницького району Київської області Київська
Комунальний заклад освіти ;Середня загальноосвітня школа № 119 м. Дніпро Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Колодненський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Колодненської сільської ради Збаразького району Тернопільської області Тернопільська
Загальноосвітня школа I-III ступенів с. Цміни Маневицького району Волинської області Волинська
Рябинівська загальноосвітня школа I-III ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району Сумської області Сумська
Очеретинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олександрівської районної ради Донецької області Донецька
Гаврилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Худяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Черкаська
Горохівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Горохівського району Волинської області Волинська
Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів Слов`янської районної ради Донецької області Донецька
Демидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради Полтавської області Полтавська
Білолуцька гімназія Новопсковської районної ради Луганської області Луганська
Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Барвінківської районної ради Харківської області Харківська
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №108 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Миклашівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Пустомитівського району Львівської області Львівська
Великояблунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області Черкаська
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Бедриківці Заліщицького району Тернопільської області Тернопільська
Лиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 10 міста Ковеля Волинська
Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міськоїї ради Житомирської області Житомирська
Піщаницька загальноосвітня школа I-III ступенів Овруцького району Житомирської області Житомирська
Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька
Костянтинівський навчально-виховний комплекс "Гімназія із загальноосвітньою школою І ступеня" Костянтинівської міської ради Донецької області Донецька
Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №99 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Миколаївська гімназія №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Курахівська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Мар`їнської районної ради Донецької області Донецька
Човно-Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Полтавська
Чепелівська загальноосвітня школа I-III ступенів Красилівського району Хмельницької області Хмельницька
Рогізненський навчально-виховний комплекс "загальоноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"Яворівської районної ради Львівської області Львівська
Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради Івано-Франківська
Омельницька філія імені академіка М.А.Доллежаля комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Основа" Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області Запорізька
Кривоозерська загальноосвітня школа I-II ступенів №1 Кривоозерської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19" Нікопольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Підгорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська
Гущинецька загальноосвітня школа I-III ступенів Калинівського району Вінницької області Вінницька
Селидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Селидівської міської ради Донецької області Донецька
Стецьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області Сумська
Веселівська районна різнопрофільна гімназія Веселівської районної ради Запорізької області Запорізька
Тульчинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Тульчинської районної ради Вінницької області Вінницька
Великоблаговіщенська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Горностаївської районної ради Херсонської області Херсонська
Слов`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Слов`янської міської ради Донецької області Донецька
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №34 - економіко-правовий ліцей "Сучасник" - дитячо-юнацький центр" міста Кропивницький Кіровоградської міської ради Кіровогр Кіровоградська
Вільногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Вільногірської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Мальчицький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІступенів - дошкільний навчальний заклад" Яворівського району Львівської області Львівська
Комунальний заклад "Теплівська загальноосвітня школа I-III ступенів Станично-Луганського району Луганської області" Луганська
Комунальний заклад освіти "Нікопольська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів "Гармонія" Дніпропетровської обласної ради" Дніпропетровська
Мервинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Горохівського району Волинської області Волинська
Кунинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Здолбунівської районної ради Рівненської області Рівненська
Словітський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золочівської районної ради Львівської області Львівська
Соледарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 14 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Угорницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Знам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Знам`янської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Комунальний заклад " Передільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Станично-Луганського району Луганської області" Луганська
Великокручанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пирятинської райдержадміністрації Полтавської області Полтавська
Чмирівський навчально - виховний комплекс "Школа-гімназія" Старобільської районної ради Луганської області Луганська
Комунальний заклад "Тартацька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Чечельницького району Вінницької області Вінницька
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 60 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Запорізький колегіум "Елінт" Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Кукавська середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені В.А.Тропініна Могилів-Подільської районної ради Вінницької області Вінницька
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №57 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Іванківського району Київської області Київська
Мелітопольський навчально-виховний комплекс №16 Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
Кам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Апостолівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Глинянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області Кіровоградська
Кліщинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"ім.М.П.Старицького Чорнобаївської районної ради Черкаської області Черкаська
Харківська загальноосвітня школа I-III степенів №20 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Чистоводівський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області Харківська
Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 28 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Перетіцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальського району Львівської області Львівська
Баницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад "Барвінок"" Глухівської районної ради Сумської області Сумська
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Хмелівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені Івана Федька" Роменської районної ради Сумської області Сумська
Навчально-виховний комплекс № 9 "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №9 - спеціалізована школа" Олександрiйської мiськой ради Кiровоградської областi Кіровоградська
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 2 міста Покров Дніпропетровської області" Дніпропетровська
Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільського району Київської області Київська
Підлипецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Золочівської районної ради Львівської області Львівська
Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Бродівської районної ради Львівської області Львівська
Новоселицька гімназія Новоселицької міської ради Новоселицького району Чернівецької області Чернівецька
Сатанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області Черкаська
Соледарська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 14 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Шенгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" села Перехрестове Захарівського району Одеської області Одеська
Костуватська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Зубринська загальноосвітня школа I-III ступенів Хорошівського району Житомирської області Житомирська
Комунальний заклад освіти "Аполлонівська неповна середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Солонянської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Орільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаська
Івангородська філія КЗ "Олександрівське НВО № 2" Олександрівської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська
Великостидинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Костопільського району Рівненської області Рівненська
Троянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Троянської сільської ради Голованівської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Хацьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Черкаська
Тарашанська загальноосвітня школа I-III ступенів Тарашанської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області Чернівецька
Нетішинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Нетішинської міської ради Хмельницької області Хмельницька
Грушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Грушівської сільської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Навчально-виховний комплекс "Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Буської районної ради Львівської області Львівська
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миргородської районної ради Полтавської області Полтавська
Обухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Обухівського району Київської області Київська
Росохацька ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільська
КУ "Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Пологівської районної ради Запорізької області Запорізька
Навчально-виховний комплекс :Гайсинська середня загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів - гімназія; Гайсинського району Вінницької області Вінницька
Бездрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради Сумського раону Сумської області Сумська
Курісовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лиманської районної ради Одеської області Одеська
Бутівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Старобільської районної ради Луганської області Луганська
Лозівська гімназія Лозівської міської ради Харківської області Харківська
Лозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Лозівської міської ради Харківської області Харківська
Волицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Мостиської районної ради Львівської області Львівська
Мартинівська загальноосвітня школа I-III ступенів Жмеринської районної ради Вінницької області Вінницька
Кисличуватська філія Томаківського НВК "загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - ДНЗ" № 1 Томаківської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Українська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Апостолівського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Поромівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваничівського району Волинської області Волинська
Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №25 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Пашківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Макарівського району Київської області Київська
Первомайська загальноосвітня школа I-III ступенів №5 Первомайської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради Черкаської області Черкаська
Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №99 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Староскалатська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Підволочиської районної ради Тернопільської області Тернопільська
Надеждівський навчально-виховний комплекс Лозівської районної ради Харківської області Харківська
Красненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Буської районної ради Львівської області Львівська
Новошинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Навчально-виховний комплекс "Маневицька загальноосвітня школа I-III ступенів №2 - гімназія ім. А.П. Бринського" Маневицького району Волинської області Волинська
Шепетівський навчально-виховний комплекс №1 у складі: "Загальноосвітня школа I-II ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського" Шепетівської міської ради Хмельницької області Хмельницька
Ятранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області Черкаська
Воронівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Городищенської районної ради Черкаської області Черкаська
Розбишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради Полтавської області Полтавська
Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам`янської районної ради Черкаської області Черкаська
Санковецький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад” Хотинського району Чернівецької області Чернівецька
Вільненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Новомосковської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Денисівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Козівської районної ради Тернопільської області Тернопільська
Кучаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської районної ради Київської області Київська
Інженерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Пологівської районної ради Запорізької області Запорізька
Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №18 м. Кам`янське" Кам`янської міської ради Дніпропетровська
Березівська ЗОШ Чернівецького району Вінницької області Вінницька
Ковалівська загальноосвітня школа I-III ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Першотравнева загальноосвітня школа I-III ступенів Слобідської сільської ради Буринського району Сумської області Сумська
Новоіванівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Юр`ївської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Нижчебулатецька загальноосвітня школа I-II ступенів Лубенської районної ради Полтавської області Полтавська
Бондарівська гімназія Марківської районної державної адміністрації Луганської області Луганська
Верхньосироватська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів Сумської районної ради Сумської області Сумська
Войківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок" Згурівської районної ради Київської області Київська
Запорізький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "Вибір" Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Староостропільське навчально-виховне об`єднання "Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балтської районної ради Одеської області Одеська
Заводська загальноосвітня школа I-III ступенів Буської районної ради Львівської області Львівська
Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кагарлицького району Київської області Київська