(099)-505-20-44; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 gra.sunflower@gmail.com

Дзвиняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-Франківської області



Навчальні заклади Область
Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Звенигородської міської ради Черкаської області Черкаська
Кам`янсько-Дніпровська районна гімназія Скіфія Кам`янсько- Дніпровської районної ради Запорізької області Запорізька
Джуринська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Тернопільська
Івано-Франківський фізико-технічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради Івано-Франківська
Навчально-виховний комплекс "Гайсинська середня загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів - гімназія" Гайсинського району Вінницької області Вінницька
Бишівська загальноосвітня школа I-III ступенів Радехівського району Львівської області Львівська
Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська
Навчально-виховний комплекс "Хижанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Виноградівської районної ради Закарпатської області Закарпатська
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецької області Чернівецька
Комунальний заклад "Бериславський медичний коледж" Херсонської обласної ради Херсонська
Турківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Половецька загальноосвітня школа I-III ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області Житомирська
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №34 - економіко-правовий ліцей "Сучасник" - дитячо-юнацький центр" міста Кропивницький Кіровоградської міської ради Кіровоградська
Комунальний заклад "Софіївська опорна школа І-ІІІ ступенів" Софіївської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Гійченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради Львівської області Львівська
Загальноосвітні навчальні заклади Коростенського району Житомирської області Житомирська
Перетіцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальського району Львівської області Львівська
Миколаївська загальноосвітня школа I-III ступенів №17 Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Насташівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнянського району Київської області Київська
Кременчуцька гімназія № 5 імені Т.Г.Шевченка Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №37 Чернівецької міської ради Чернівецької області Чернівецька
Комунальний заклад "Бериславський медичний коледж" Херсонської обласної ради Херсонська
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Половецька загальноосвітня школа I-III ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області Житомирська
Навчально-виховне об`єднання "Олександрійська гімназія імені Т.Г. Шевченка - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів-школа мистецтв" Олександрійської міської ради Кіровоградської області Кіровоградська
Нетеребський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області Черкаська
Комунальний заклад "Софіївська опорна школа І-ІІІ ступенів" Софіївської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Гійченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовківської районної ради Львівської області Львівська
Перетіцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сокальського району Львівської області Львівська
Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Бродівської районної ради Львівської області Львівська
Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Левківська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Крижопільського району Вінницької області Вінницька
Комунальний заклад освіти Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141 м. Дніпро Дніпровської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Прелеснянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Слов’янської районної ради Донецької області Донецька
Комунальний заклад " Середня загальноосвітня школа №22 м. Кам`янське" Кам`янської міської ради Дніпропетровська
Нижньобистрівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Хустської районної ради Закарпатської області Закарпатська
Димерська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Вишгородського району Київської області Київська
Бедриковецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городоцького району Хмельницької області Хмельницька
Гуманецька загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів Старосамбірського району Львівської області Львівська
Комунальна установа В-Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів м. Суми, Сумської області Сумська
Золочівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Степана Тудора Золочівської районної ради Львівської області Львівська
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90 Львівської міської ради Львівської області Львівська
Велицька загальноосвітня школа I-III ступеня Ковельського району Волинської області Волинська
Кам`янець-Подільська загальноосвітня школа I-III ступенів №15 Хмельницької області Хмельницька
Тульчинська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Тульчинської районної ради Вінницької області Вінницька
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради Миколаївської області Миколаївська
Яблунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Середкевицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Яворівської районної ради Львівської області Львівська
Комунальний заклад "Тихоставська неповна середня загальноосвітня школа - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів" Широківської районної ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області Одеська
Межирічківська загальноосвітня школа I-III ступенів Межирічківської сільської ради Голованівського району Кіровоградської області Кіровоградська
Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області Київська
Великозагайцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Шумського району Тернопільської області Тернопільська
Язловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бучацького району Тернопільської області Тернопільська
Дмитрівська загальноосвітня школа I-III ступенів Слов`янської районної ради Донецької області Донецька
Березнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" Березнівської районної ради Рівненської області Рівненська
Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Полонської міської ради об`єднаної територіальної громади Хмельницька
Крамарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ізюмської районної ради Харківської області Харківська
Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва м. Київ
Омельницька філія імені академіка М.А.Доллежаля комунального закладу "Навчально-виховний комплекс "Основа" Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області Запорізька
Слов`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 Слов`янської міської ради Донецької області Донецька
Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №90 Львівської міської ради Львівської області Львівська
Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Кременчуцької міської ради Полтавської області Полтавська
Шенгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська
Приазовська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2 Приазовської районної ради Запорізької області Запорізька
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19" Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська
Великоандрусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великоандрусівська сільська рада Світловодського району Кіровоградської області Кіровоградська
Марганецька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №5 Марганецької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Сошична загальноосвітня школа I-III ступеня Камінь-Каширського району Волинської області Волинська
Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Середкевицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Яворівської районної ради Львівської області Львівська
Ремезівцівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золочівської районної ради Львівської області Львівська
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №156 Харківської міської ради Харківської області Харківська
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Глобинської районної ради Полтавської області Полтавська
Кам`янець-Подільська загальноосвітня школа № 17 І_ІІІ ступенів Хмельницька
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів-ліцей "Гарант" Лисичанської міської ради Луганської області" Луганська
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступепів Більмацької районної ради Запорізької області Запорізька
Комунальний заклад "Нікопольська гімназія № 7 ІІ-ІІІ ступенів" Нікопольської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №85 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Комунальний заклад освіти "Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І - ІІІ ступенів" Солонянської районної ради Дніпропетровськоїобласті Дніпропетровська
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 міста Таврійськ Новокаховської міської ради Херсонської області Херсонська
Єланецька гуманітарна гімназія Єланецької районної ради Миколаївської області Миколаївська
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Інгульська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Устинівської районної державної адміністрації Кіровоградської області Кіровоградська
Дачненський навчально-виховний комплекс "школа - гімназія" Біляївського району Одеської області Одеська
Полтавська гімназія №31 Полтавської міської ради Полтавської області Полтавська
Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Великочечеліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новгородківської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Лебединська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Лебединської міської ради Сумської області Сумська
Красницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Звенигородської міської ради Черкаської області Черкаська
Глухівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Глухівської міської ради Сумської області Сумська
Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської районної ради Черкаської області Черкаська
Старокривинський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад - школа І-ІІІ ступенів" Славутської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Стебницька загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дрогобицької міської ради Львівської області Львівська
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 61 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Кукавська середня загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів імені В.А.Тропініна Могилів-Подільської районної ради Вінницької області Вінницька
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Новоселиця Благовіщенського району Кіровоградської області Кіровоградська
Кам`янець-Подільська загальноосвітня школа №16 І-ІІІ ступенів Хмельницької області Хмельницька
Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 7 Бахмутської міської ради Донецької області Донецька
Великоходацька загальноосвітня школа I-II ступенів Верховинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Балахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петрівського району Кіровоградської області Кіровоградська
Малинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Нікольської районної ради Донецької області Донецька
Кролевецька загальноосвітня школа I-II ступенів №7 Кролевецької районної ради Сумської області Сумська
Колибаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кам`янець-Подільської районної ради Хмельницької області Хмельницька
Кобзарцівська загальноосвітня школа I-III ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Гірська багатопрофільна гімназія Попаснянської районної ради Луганської області Луганська
Худяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області Черкаська
Синельниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Синельниківської міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Човно-Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Полтавська
Чистоводівський навчально-виховний комплекс Ізюмської районної ради Харківської області Харківська
Чернігівська загальноосвітня спеціалізована школа I-III ступенів фізико-математичного профілю № 12 Чернігівської міської ради Чернігівської області Чернігівська
Володимирівський навчально-виховний комплекс "школа І-ІІІ ступенів - гімназія "Успіх"" Запорізької районної ради Запорізької області Запорізька
Бериславська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Бериславської районної ради Херсонської області Херсонська
Комунальна установа "Сумська спеціалізована школа I-III ступенів №9" м. Суми Сумської області Сумська
Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області Донецька
Середня загальноосвітня школа №162 Святошинського району міста Києва м. Київ
Івангородська філія КЗ "Олександрівське НВО № 2" Олександрівської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Лебединська спеціалізована школа I-III ступенів № 7 Лебединської міської ради Сумської області Сумська
Запорізька гімназія №31 Запорізької міської ради Запорізької області Запорізька
Брусилівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Брусилівського району Житомирської області Житомирська
Шаринський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа I-III ступенів" Уманської районної ради Черкаської області Черкаська
Комунальний заклад "Ігровицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Тернопільської районної ради Тернопільської області Тернопільська
Проценківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області Полтавська
Прилуцька гімназія № 5 імені Віктора Андрійовича Затолокіна Прилуцької міської ради Чернігівської області Чернігівська
Садова загальноосвітня школа I-III ступенів Снігурівської районної ради Миколаївської області Миколаївська
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 74 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Дзвиняцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Олександрійське учильще культури Кіровоградська
Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради Черкаської області Черкаська
Васильківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад №4" Васильківської міської ради Київської області Київська
Болтишська середня загальноосвітня школа Криничанського району Дніпропетровської області Дніпропетровська
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №30 м. Кам`янське" Кам`янської міської ради Дніпропетровська
Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням української мови - гімназія № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького» Деснянського району міста Києва м. Київ
Березька ЗОШ І-ІІ ступенів Дубенської районної ради Рівненської області Рівненська
Шепетівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Хмельницька
Яцьковицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області Рівненська
Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мар`їнської районної ради Донецької області Донецька
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів №15 Рівненської міської ради Рівненської області Рівненська
Слов`янський педагогічний ліцей Слов`янської міської ради Донецької області Донецька
Новомиргородська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3 Новомиргородської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
Пам`ятненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Садівської сільської ради Голопристанської міської ради Херсонської області Херсонська
Кам`янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кам`янської районної ради Черкаської області Черкаська
Борсуківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Новоушицького району Хмельницької області Хмельницька
Чорнопотоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
Максимівський навчально-виховний комплекс Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області Полтавська
Куражинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новоушицької селищної ради Хмельницької області Хмельницька
Курилівський ліцей Куп`янської районної ради Харківської області Харківська
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 72 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №105 Криворізької міської ради Дніпропетровської області Дніпропетровська
Кліщинський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Чорнобаївської районної ради Черкаської області Черкаська
Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Кагарлицького району Київської області Київська
Єрківська загальноосвітня школа I-III ступенів імені Героя України В.М. Чорновола Катеринопільської районної ради Черкаської області Черкаська
Державний навчальний заклад "Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування" Одеської міської ради Одеської області Одеська
Львівський навчально-виховний комплекс імені В.Стуса "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин" Львівської міської ради Львівської області Львівська
Андріяшівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області Сумська
Горобіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -дитячий садок" Сквирського району Київської області Київська
Зареєструватися