(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65

Шановні колеги, дорогі учасники!

Звертаємо Вашу увагу, що після запровадження воєнного стану в Україні, гра в онлайн та офлайн форматах була перенесена на час відновлення навчального процесу.

1.  Для тих, хто станом на вересень провів гру. Матеріали гри (бланки відповідей учасників гри, списки учасників гри, заява на участь у грі, список координаторів) прохання надсилати до оргкомітету, обравши один із запропонованих варіантів:

-Укрпоштою (лише рекомендованим листом, звичайні відправлення часто втрачаються) за адресою: 61115, м.Харків, а/с 3182, отримувач: ТО «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42.

-Новою поштою за адресою: м. Харків, відділення 38, отримувач: «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42. Крім того, номер декларації надсилати у вайбер/смс: 067-789-56-42.

Матеріали для нагородження цим закладам будуть надіслані після обробки всіх бланків відповідей у жовтні 2022.

2.  Для тих, хто не зможе провести гру у вересні. Гра проводиться після відновлення навчального процесу у зручний для адміністрації закладу час.

Просимо поставитися з розумінням до ситуації, що склалася. Оргкомітет дотримується принципів єдності та обов’язково дочекається кожної виконаної роботи. Бережіть себе й тримаймося! Усе буде Україна!

У разі виникнення запитань, прохання звертатися за телефонами оргкомітету: 097-231-81-33, 063-113-00-33.

 

З глибокою повагою - колектив Творчого об`єднання «Соняшник».

Шановні колеги!

1.  До оргкомітету гри надходять численні запитання щодо надсилання матеріалів гри з окупованих територій. Повідомляємо, що їх можна сфотографувати і відправити у вайбер за номером телефону: 067-789-56-42.

2.  Для тих, хто не отримав матеріали гри прохання звертатися за телефонами оргкомітету: 096-231-81-33, 063-113-00-33.

3.  Для тих, хто провів гру. Матеріали гри (бланки відповідей учасників гри, списки учасників гри, заява на участь у грі, список координаторів) прохання надсилати до оргкомітету, обравши один із запропонованих варіантів:

-Укрпоштою (лише рекомендованим листом, звичайні відправлення часто втрачаються) за адресою: 61115, м.Харків, а/с 3182, отримувач: ТО «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42.

-Новою поштою за адресою: м. Харків, відділення 38, отримувач: «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42. Крім того, номер декларації надсилати у вайбер/смс: 067-789-56-42.

У програмі реєстрації можна переглянути дату надходження баланків відповідей учасників:

та фактичну кількість:

4.  Для тих, хто не провів гру. Гра проводиться у зручний для адміністрації день/час після відновлення навчального процесу (червень, вересень тощо). Оргкомітет обов’язково дочекається матеріалів гри кожного ЗЗСО. Після проведення гри матеріали надсилаються згідно з п. 1 даного оголошення.

У разі виникнення запитань прохання звертатися за телефонами оргкомітету: 097-231-81-33, 063-113-00-33.

Бережіть себе й тримаймося! Усе буде Україна!

З глибокою повагою - колектив Творчого об`єднання «Соняшник».

Шановні друзі!

У зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, запланована гра в онлайн та офлайн форматі переноситься. 
Інформацію про оновлену дату проведення гри буде надано додатково.
Підтримуймо один одного та зберігаймо спокій з вірою в Україну💛💙
Ми переможемо!!!
Дякуємо кожному воїну України. Вклоняємося. Молимося.
💛💙 Слава Україні!

До уваги координаторів гри «Sunflower»

Гра «Sunflower»–2021 відбудеться 24 лютого 2022 року. 
Реєстрацію продовжено до 31 січня 2022 року, оплату оргвнесків — до 07 лютого 2022 року.

1. Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації (ліворуч кнопка «Реєстрація учасників»/вхід → пара логін і пароль (у разі відсутності Ви можете її отримати в оргкомітеті гри. Для цього надішліть запит із зазначенням назви закладу освіти та місця його розташування (область, район, населений пункт) з електронної пошти Вашого закладу на електронну пошту оргкомітету гри orgcomitet@gra-sunflower.com.ua) → кнопка «Вхід»).

 

Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом!

У випадку відсутності технічних можливостей скористатися програмою реєстрації, просимо телефонувати до оргкомітету:

(099)-968-69-03; (096)-231-81-33; (073)-464-11-65.

2. Якщо Ви та Ваш заклад освіти зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Відновлення паролю» або тут.

 

3. Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

не телефонуючи до оргкомітету, за допомогою логіну - пароля Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету:

- роздрукувати повністю заповнений з годинами сертифікат координатора гри. Для цього потрібно перевірити / заповнити запропоновані поля на сторінці координатора у розділі «Дані координатора / ів».

Кнопка «Сертифікат координатора» буде активна після опрацювання оргкомітетом бланків відповідей учасників гри;

переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших закладів освіти:

- фактичну кількість учасників гри (бланків відповідей) усього та за паралелями, кількість учасників пільгової категорії:

 

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри;

- ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки);

 

- електронну відомість учасників гри (деталізовані варіанти відповідей учасників гри, кількість набраних балів, місце, що посіли Ваші учасники);

роздрукувати:

- квитанцію для сплати за участь у грі та заяву на участь у грі:

4. Відстежити опрацювання оргкомітетом матеріалів гри можна у розділі «Головна»

 

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що логін – це код закладу. Саме він зазначається на бланках відповідей учасників гри (восьмизначна цифра зазначена біля штрих-коду на конвертах із завданнями гри).

6. Якщо охочих взяти участь у грі буде більше, ніж замовлено завдань та бланків, можна зробити ксерокопії. Оплату за додаткових учасників Ви можете здійснити на той же рахунок.

7. Оргкомітет та методична комісія Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

 

Із запевненнями в найщирішій повазі та сподіванням

на подальшу співпрацю – колектив

Творчого об’єднання «Соняшник»

 

У літературні мандри маючи на борту картки-лоції

Твори — як мандри... Герої — як острови... Події — як течії... Читачі — як капітани... Якщо так дивитися на літературу, то щоб "не заблукати" потрібні карти-лоції з основними орієнтирами! На кожній ка...

ПЕРЕГЛЯНУТИ

«SUNFLOWER»–2021 ПЕРЕНЕСЕНО — ДАТИ ЗМІНЕНО!

Гра «Sunflower»–2021 відбудеться 24 лютого 2022 року.
Реєстрацію продовжено до 31 січня 2022 року, оплату оргвнесків — до 07 лютого 2022 року.

Станом на 19 жовтня 2021 року п’ять регіонів України знаходяться в «червоній» карантинній зоні й навчання в їх закладах загальної середньої освіти припинено (оголошено канікули) чи переведено в дистанційний формат. Поточний рівень вакцинації двома дозами становить 56 %.

Згідно з прогнозами Національної академії наук України та Міністерства охорони здоров’я України осінній пік захворюваності очікується в кінці жовтня та листопаді.

Зазначені обставини ускладнюють реєстрацію учасників гри та проведення гри у закладах.

Для того, щоб не створювати додаткове навантаження на освітян у цей складний період, щоб дати змогу усім, хто бажає зареєструватися, взяти участь та зіграти у гру «Sunflower»–2021, а також з огляду на прохання багатьох місцевих координаторів, дату гри «Sunflower»–2021 в обох форматах — друкованому та онлайн —

перенесено на 24 лютого 2022 року.

На жаль, провести масову гру в різні дати в різних закладах неможливо через необхідність збереження конфіденційності, тому 24 лютого 2022 року є єдиною для всіх новою датою.

Реєстрацію навчальних закладів, які вже зареєстровані, — збережено — координаторам не потрібно її підтверджувати повторно. За потреби до кінця терміну реєстрації кількість учасників можна змінити. 

Усі решта можуть реєструватися до 31 січня 2022 року на сайті гри gra-sunflower.com.ua чи за телефонами (099)-968-69-03, (096)-231-81-33, (073)-464-11-65.

Ми запрошуємо всіх активно реєструватися протягом додаткового часу, щоб не втратити можливість позмагатися, удосконалити свої навички та дізнатися більше про літературу та мистецтво!

Просимо координаторів/-рок та учасників/-ць віднестися з розумінням до змін — ми намагаємося зробити організацію та проведення гри максимально зручними для вас.

З повагою та надією на розуміння
оргкомітет гри «Sunflower»
 

Знайдено записів: 22 Сторінок: 3