(066)-489-30-76; (073)-46-41-165; (067)-721-46-77 gra.sunflower@gmail.com

Шановні колеги!

2018-06-22

Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці вказані Ваші мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль. 

Логін та пароль будуть відправлені на Вашу електронну адресу.

Шановні колеги! Дякуємо Вам за теплі слова!

2018-03-13

 

       Книги складають скарбниці людського знання, нескінченний літопис праці, успіхів і невдачі людського розуму; вони в усі часи були найбільшою силою, що рухає світом. Прагнення до знань змушує нас полинути у світ Зарубіжної літератури. На скільки багата творами, що навряд чи знайдеться  така людина, яка не хотіла дізнатися про життя великих людей, полинути в подорожі з героями усіх часів і епох. Кожна людина, яка читає, розвиває себе етично і духовно. Зарубіжна література вчить нас правильно формувати свої думки, вміти сприймати красу оточуючого світу, сприяти кращому розумінню інших людей, їх переживань прагнень та надій, мандрувати країнами, відчувати на смак життя геніальних творців та їх славнозвісних героїв.

     У Сошичненській ЗОШ І-ІІІ ступенів учнів теж не є байдужими до цього предмету. Бажаючи  впізнати нове, перевірити свій інтелектуальний рівень діти мали змогу разом з учителями Лошик Людмилою Іванівною та Фіц Любов’ю Степанівною під час участі у Міжнародній грі «Sunflower», яка відбулася 30 листопада 2017 року та залучилося 32 школярі (5-11 класи). Завдання були складні, але настрій від цього не зник!!! Головне – було цікаво.

       Участь у конкурсі дозволила виявити і розвинути творчі здібності, сформувала навички аналізу літературного матеріалу, а також допомогла учням удосконалити роботу з тестовими формами контролю навчальних досягнень.

      Гортаючи сторінки, діти зачудовано перечитували рядки улюблених творів, задоволено усміхались, впізнавши добре знайомого персонажа, зосереджено згадували засвоєний матеріал і щиро раділи, коли влучна відповідь виринала у думках. Здавалось, що діти не просто виконували завдання, а й самі ставали героями запитань, адже вони вже блукали з Томом Сойєром дрібними вуличками, протистояли злим силам із мужнім лицарем Айвенго та мандрували з Дон Кіхотом незвіданими горизонтами. Діти стали друзями з «Sunflower».  Кожен сповнився Надією і Любов’ю… Надією на духовний розвиток і творче майбутнє. Любов’ю до великої літературної спадщини і мудрого Слова.

       Після закінчення учасники гри «Sunflower» ділилися своїми враженнями і з нетерпінням чекали своїх результатів,  які не забарилися.

      В нашій школі вийшло справжнє свято «Єдності розуму та літератури», де директор школи Журавель М.В. із вчителем зарубіжної літератури Лошик Л.І. вручили сертифікати та подарунки учасникам гри.

      Щиро вдячні організаторам гри «Sunflofer», які перетворили цю подію у справжнє свято у нашій школі, хочу подякувати батькам за фінансові внески, що дали змогу їхнім дітям взяти участь та директору школи за створені комфортні умови під час гри.

      Сподіваємося, що ця щорічна гра і наступного разу принесе стільки ж розвитку, задоволення та усмішок! Адже «дорогу підкаже «Sunflower», котрий завжди тягнеться до Сонця Світової Літератури»...

                    Вчитель зарубіжної літератури ЗОШ I-III ст.

с. Сошичне Камінь-Каширського району Волинської області

Лошик Людмила Іванівна

***   

        Шановні організатори гри «Sunflower»! Ми вдячні Вам за допомогу в провадженні нових форм та методів роботи з обдарованими учнями. Учні майже половини школи виявили бажання прийняти участь у грі. А коли були одержані результати гри, діти приємно здивувались. Адже не сподівались на такі високі досягнення! В школі вивчається не зарубіжна література, а інтегрований курс літератури. Цікаві, пізнавальні завдання сприяють вихованню загальнолюдських та національних цінностей, патріотичному вихованню, а учням 11 класу є допомогою при підготовці до ЗНО.

        У захваті діти від призів. Адже відмітили їх досягнення.

        Від імені координаторів гри та учасників гри дякуємо за ту насолоду, що ми отримали під час виконання завдань та при отриманні призів.

Бажаємо Вам здоров`я, миру та нових творчих злетів.

З повагою шкільні координатори гри Красницька Л.А., Філонова Н.О.

Комунальний заклад «Теплівська загальноосвітня школа I-III ступенів Станично-Луганського району Луганської області»

   

***

        Прагнення до знань змушує нас полинути у світ літератури, мандрувати країнами, відчути на смак життя геніальних творців та їх славнозвісних героїв. Як чудово, коли ти знову можеш поспілкуватись з однолітками, між тим дізнатись чогось новенького, гортаючи сторінки своєї улюбленої гри «Sunflower»! Або знайти нових друзів – героїв книжок! Дякую за незабутні хвилини!

        Дитячі серця переповнені вдячністю і бажанням перемоги! До зустрічі!

  Координатор гри,

вчитель зарубіжної літератури Григорчук О.О.

ЗОШ № 5 м.Таврійськ, Херсонська область

***

«Сонячні»  дива

         Яка ж вона,велика сила чарівної літератури?

      30 листопада… Майже зима,але все ж останній подих осені… Біла волога ковдра накриває сірий колір сумної природи за вікном. А в нашому теплому колі однодумців  панує справжнє літо-зігрівають променисті «сонячні квіти»! Адже сьогодні – свято! Сонячне свято розуму, єдності та літератури.

       Ми – велика родина фанатів світової літератури – вдруге зібралися на Міжнародну гру «Sunflower»! Нас – 75, і кожен сповнений Надії і Любові… Надії на духовний розвиток і творче майбутнє. Любові до великої літературної спадщини і мудрого Слова.

         А сила такої Любові може творити справжні дива! І відступає з подивом зима,бо у нас  панують «сонячні квіти»!

Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Координатор гри «Sunflower-2017» в ЗНЗ № 3 м. Чернігова

Саковська Жанна Юріївна

***   

        Подяка за цікаві питання, можливість по-новому побачити шкільну програму, випробувати сили учнів. Участь у грі – формування справжнього компетентного читача.

Бердянська гімназія № 3 «Сузір’я»

   

***

          Дякуємо організаторам гри. Цього року завдання були складніші, але настрій від цього не зник!!! Головне - було цікаво!

Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1

Сумської області.

 

***

           Сьогодні, 30 листопада 2017 року, учні нашої школи вперше взяли участь у Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower".  Діти із задоволенням  відповідали на питання. Гра дуже сподобалася.  Сподіваємося на подальшу співпрацю!

                     З повагою, вчитель зарубіжної літератури і координатор конкурсу

Вовчансько-Хутірської ЗОШ І-ІІІ ст. Вовчанського району

Крутько Світлана Петрівна

 

***

            30 листопада 2017 році 6 шкіл Віньковецького району стали учасниками ІІ Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower» - 2017. Усім учасникам дуже сподобався конкурс.
            Саме такі конкурси  дають можливість превірити свої знання, дізнатись щось новеньке, позмагатись за цікаві призи.

            Дякуємо організаторам і з нетерпінням чекаємо на результати…

***

        Добре, що діти люблять читати зарубіжну літературу, які зачаровані талантом великих письменників.

        Участь у конкурсі дозволила виявити і розвинути творчі здібності учнів, допомогла відпрацювати навички роботи з тестовими формами завдань.

        Це було справжнє свято!

Нетребський НВК Черкаської області

***

          Добрий день, шановні організатори Міжнародної гри" Sunflower"! Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №58 взяла участь у Міжнародній грі "Sunflower", яка розвиває і поповнює знання дітей. Освітній процес в нашому закладі працює в напрямку підвищення рівня читання та розвитку мовлення учнів. Відомий вислів В.О.Сухомлинського "Читання - це віконце, через яке діти бачать, пізнають світ і самих себе", - є нашим пріоритетом. Тому наші учні стали учасниками гри і залюбки відповідали на питання, узнавали де що нове і ділилися після гри своїми враженнями. З нетерпінням чекаємо результатів і маємо надію, що вони будуть добрі.Всім учасникам бажаємо успіхів і перемог!

 ***

Література завжди чекає на читачів

        Мальчицький НВК «ЗОШ  І – ІІ ст. – ДНЗ» із цікавістю та ентузіазмом долучився до участі у Міжнародній грі зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower».

     30 листопада 2017 року учні школи під керівництвом учителя зарубіжної літератури Вишиваної Людмили Іванівни з неймовірною допитливістю поринули у світ пізнавальної, навчальної та захопливої гри! Гортаючи сторінки, діти зачудовано перечитували рядки улюблених творів, задоволено усміхались, впізнавши добре знайомого персонажа, зосереджено згадували засвоєний матеріал і щиро раділи, коли влучна відповідь виринала у думках. «Sunflower» легко захопила школярів і вчителя у неймовірний світ українського фольклору, загадкову історію зарубіжних постатей та легендарні епохи Античності, Середньовіччя й Відродження. Здавалось, що діти не просто виконували завдання, а й самі ставали героями запитань, адже вони уже блукали з Томом Сойєром дрібними вуличками, протистояли злим силам із мужнім лицарем Айвенго та мандрували з Дон Кіхотом незвіданими горизонтами. Діти стали друзями з «Sunflower».

       Мальчицький НВК «ЗОШ  І – ІІ ст. – ДНЗ» дякує «Sunflower» за чудову можливість у формі неймовірної гри пірнути у дивовижний світ навчання!

Учитель зарубіжної літератури

Вишивана Людмила Іванівна

***

       Уже другий рік поспіль учні Щигліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області беруть участь у Всеукраїнській літературній грі «Sunflower». 2017 рік не став виключенням. Бажаючих позмагатись у своїх знаннях із зарубіжної літератури цьогоріч виросло вдвоє.
       Учні 5-8 класів на цілу годину поринули у подоріж сторінками зарубіжної літератури, демонструючи свої знання та вміння із цього предмету.

Вчитель зарубіжної літератури
Матюшенко Людмила Михайлівна

***

Що за квітка «Sunflower»?

         30 листопада 2017 року 39 учнів Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 взяли участь у Міжнародній грі з зарубіжної літератури із дивовижно цікавою назвою «Sunflower».

        Допитливість, бажання пізнати нове, перевірити  свій інтелектуальний рівень – ось що спонукало їх долучитися до участі у грі. Школярі зацікавлено розмірковували над кожним питанням, охоплені сяйвом сонячної квітки. Виконували завдання, наче насолоджувалися красою кожного неповторного пелюстка розквітлої яскравої рослини.

      Конкурс «Sunflower» розвиває в учасниках справжнє почуття любові та поваги до найвищих досягнень зарубіжної літератури й культури, загальнолюдських, національних, духовних цінностей, виховує естетичний смак, підвищує читацьку культуру кожного учня.

         Учасники з нетерпінням чекають результатів. Щиро вдячні організаторам!

 

Координатор гри,

учитель зарубіжної літератури

Антипова Наталя Степанівна

 
***   

Свято розуму і сонця.

30 листопада 2017 року учні з усіх куточків України вже вдруге брали участь у Міжнародній грі із зарубіжної літератури  «Sunflower». 27 учнів Рябинівської ЗОШ І-ІІІ ступнів долучилися до розв’язання тестових завдань, які розміщені в кольорових  та естетично оформлених зошитах для 1-2, 3-4,5-6,7-8, 9, 10-11 класів.

Участь в грі дозволила дітям виявити і розвинути творчі здібності учнів,сприяла їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури та культури, загальнолюдських та національних цінностей, вихованню естетичних смаків, виської читацької та загальної культури.

Ця подія перетворилася у справжнє свято у нашій школі.Нажаль, це єдина можливість учнів перевірити свій рівень знань із предмуту зарубіжна література, оскільки із списку Всеукраїнських учнівських олімпіад виключено даний навчальний предмет. Тож діти сприйняли із задоволенням та радістю дану гру.

Хочу подякувати батькам за фінансові внески, що дали змогу їхнім дітям взяти участь у грі «Sunflower».

Оксана Моісеєнко,

учитель зарубіжної літератури

 Рябинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 
 
 ***
 
            Щиро вдячна організаторам конкурсу за цікаві завдання! Це чудова можливість для дітей випробувати себе та свої можливості.Бажаю Вам нових звершень і не втрачати вогника нас дивувати новими ідеями! До нових зустрічей! З вдячністю, ЗОШ І-ІІІ ступеня № 10 м.Ковеля
***
Уже другий рік поспіль учні Щигліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коростишівського району Житомирської області беруть участь у Всеукраїнській літературній грі «Sunflower». 2017 рік не став виключенням. Бажаючих позмагатись у своїх знаннях із зарубіжної літератури цьогоріч виросло вдвоє.
        Учні 5-8 класів на цілу годину поринули у подоріж сторінками зарубіжної літератури, демонструючи свої знання та вміння із цього предмету.
Вчитель зарубіжної літератури
Матюшенко Людмила Михайлівна

*** 

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 99

         В грі взяли участь 31 учень школи. Наша школа маленька - 241 учень, Готувались до гри і чекали на неї. Особливо сподобалась вона учням 5-го класу. Вони закінчили її першими! Дякуємо організаторам за  цікавий матеріал і можливість показати свої знання мови та літератури!

З повагою кординатор гри в школі

Лисякова Тамара Миколаївна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури.

***

«Сонячні» дива

 Яка ж вона, велика сила чарівної літератури?

30 листопада… Майже зима, але все ж останній подих осені… Біла волога ковдра накриває сірий колір сумної природи за вікном. А в нашому теплому колі однодумців панує справжнє літо – зігрівають променисті «сонячні квіти»! Адже сьогодні – свято! Сонячне свято розуму, єдності та літератури.

Ми – велика родина фанатів світової літератури – вдруге зібралися на Міжнародну гру «Sunflower»! Нас – 75, і кожен сповнений Надії і Любові… Надії на духовний розвиток і творче майбутнє. Любові до великої літературної спадщини і мудрого Слова.

А сила такої Любові може творити справжні дива! І відступає з подивом зима, бо у нас панують «сонячні квіти»!

Чернігівська ЗОШ №3

Координатор гри «Sunflower» учитель зарубіжної літератури

Саковська Жанна Юріївна

*** 

Світ дивовижний вас вітає!

                                                                  Всіх тих, хто вдумливо читає,

                                                                  І тих, хто любить мандрувати

                                                                  Та прагне більше пізнавати,

                                                                  Долати знань високі мури

Вас кличе світ літератури!

 

        Такими словами було розпочато IІ Міжнародну гру зі світової літератури «Sunflower», яка відбулася 30 листопада у Івано-Франківському фізико-технічному ліцеї.

        Учні зібрались, щоб вже вкотре взяти участь у цікавій та пізнавальній грі зі світової літератури. Тішить те, що стати учасниками конкурсу виявило бажання чимало юнаків та дівчат. Адже «Sunflower» – долучення до найвищих досягнень світової літератури, культури, виховання естетичного смаку, формування навичок аналізу прочитаного матеріалу.

        Хоч для деяких ліцеїстів участь в цій грі – щось новеньке, більшість друго- й третьокурсників, маючи досвід ще з минулого року, вирішили не оминути можливості й стати гравцями «Sunflower» знову. 45 хвилин, протягом яких ліцеїсти-ерудити натхненно порались із завданнями, минули непомітно, проте скільки нового й корисного кожен учень почерпнув для себе.

        Участь в конкурсі дозволила виявити і розвинути творчі здібності дітей, допомогла відпрацювати навички роботи з тестовою формою завдань та сприяла вихованню високої читацької і загальної культури.

        Підсумковим етапом стало нагородження всіх учасників солодкими подарунками та грамотами за участь в конкурсі.

        Велика подяка координатору Боднар Христині Степанівні, завдяки якій знавці й любителі світової літератури у ФТЛ, мали можливість стати учасниками цього освітнього заходу, яка всіх підтримала вступним словом і створила «соняшникову» атмосферу в аудиторії. Ця подія перетворилася у справжнє свято у нашому ліцеї!

Прес-служба ліцею

Біланюк Ірина,  Л-31

***

Література завжди чекає на читачів

         Мальчицький НВК «ЗОШ  І – ІІ ст. – ДНЗ» із цікавістю та ентузіазмом долучився до участі у Міжнародній грі зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower».

        30 листопада 2017 року учні школи під керівництвом учителя зарубіжної літератури Вишиваної Людмили Іванівни з неймовірною допитливістю поринули у світ пізнавальної, навчальної та захопливої гри! Гортаючи сторінки, діти зачудовано перечитували рядки улюблених творів, задоволено усміхались, впізнавши добре знайомого персонажа, зосереджено згадували засвоєний матеріал і щиро раділи, коли влучна відповідь виринала у думках. «Sunflower» легко захопила школярів і вчителя у неймовірний світ українського фольклору, загадкову історію зарубіжних постатей та легендарні епохи Античності, Середньовіччя й Відродження. Здавалось, що діти не просто виконували завдання, а й самі ставали героями запитань, адже вони уже блукали з Томом Сойєром дрібними вуличками, протистояли злим силам із мужнім лицарем Айвенго та мандрували з Дон Кіхотом незвіданими горизонтами. Діти стали друзями з «Sunflower».

 Мальчицький НВК «ЗОШ  І – ІІ ст. – ДНЗ» дякує «Sunflower» за чудову можливість у формі неймовірної гри пірнути у дивовижний світ навчання!

Учитель зарубіжної літератури

Вишивана Людмила Іванівна

***

Дякуємо за гру, дуже цікаво. Цікаві та змістовні запитання. Учні, які не взяли участь трішки засмутилися. Тому на наступний рік, якщо буде гра, думаю,що учасників буде більше. 

КЗ "Тартацька СЗШ І-ІІ ступенів" Чечельницького району Вінницької області

***

Шановні організатори гри! Адміністрація та учні Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Черкаської області щиро дякують Вам за цікаву та змістовну гру зі світової літератури.

  ***

       Учні Перетіцького  НВК  з нетерпінням чекали чергової гри «Sunflower", яка дає можливість перевірити свої знання не лише з літератури, а й з українознавства.  Щороку запитання стають все різноманітнішими і цікавішими як за змістом, так і за оформленням, підібрані за віковими особливостями учнів. Навіть учні 1, 3-4 класів  пробували  свої сили. І стільки радості було на їх обличчях! «Sunflower" - це гра, де дитина почуває себе здатною досягти успіху. У грі взяли участь 38 учасників. Діти із великим задоволенням розв’язували ребуси, шукали правильних відповідей у завданнях, показуючи свої знання з української та зарубіжної літератури, побуту та звичаїв нашого народу. Участь школярів у цій грі доводить, що наші діти люблять читати художні твори, шанують і поважають літературу.

Дякуємо організаторам гри, що надають змогу взяти участь дітям пільгових категорій, адже їм так важливо спробувати свої сили.

Всім учасникам на згадку про участь у грі залишилися яскраві завдання. Школярі з нетерпінням чекають результатів та нагород.

 ***

        З метою активного доручення учнів до найвищих досягнень світової літератури та культури, виховання естетичного смаку  30 листопада  у Волицькому НВК Мостиського району Львівської області відбувся Міжнародний конкурс із світової літератури «Sunflower»,  під керівництвом вчителя зарубіжної літератури Ліпецької Оксани Романівни. Взяли участь у конкурсі 47 учасників, з яких 12 учнів початкової школи, 26 учнів середньої та 9 учнів старшої школи.

        Весело та завзято, із захопленням і задоволенням учні шукали правильні відповіді. До участі у грі дітей спонукала допитливість, а найголовніше - бажання пізнати нове та повірити у свої сили.

 ***

        30 листопада 2017 у Лозівській гімназії Лозівської міської ради Харківської області відбулася ІІ Міжнародна гра зі світової літератури “Sunflower”. В ній взяли участь 51 гімназист. Діти із захопленням виконували завдання, бо вони були цікавими та пізнавальними.

       Ця гра мотивує дітей бути активними читачами, бо, на жаль, в епоху Інтернету молодь мало читає.

       Сподіваємося на перемогу, бажаємо, щоб якомога більше дітей залучалося до участі в грі “Sunflower”.

  ***

       Яскраві емоції, шалені враження! Діти готувалися, як до свята: готували презентації, емблеми, прапорці, візитівки гри. Це справжній поштовх до захоплення книгою, до формування елітарного українського читача.

 Бєлова Олена Миколаївна,

вчитель зарубіжної літератури,

координатор гри  в школі.

   ***

       Вітаю, організаторів гри Sunflower! Гра відбулась. Троянська школа дякує за цікаві запитання. Чекаємо наступної гри.

З повагою Бак Світлана Костянтинівна

 ***

         Щирого вітання усім, хто організовує конкурс "Sunflower"! Цьогоріч учнів, які бажають взяти участь у конкурсі, збільшилась у порівнянні з минулим роком. Проходив конкурс у кабінеті зарубіжної літератури. Звичайно це було у кілька етапів, щоб бути об`єктивними, чесними і толерантними. Дякуємо за можливість задуматися над прочитаними творами, ще раз проаналізувати вже набуті знання. Звичайно, що і були труднощі.

 З повагою, вчитель зарубіжної літератури і координатор конкурсу

Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Львівської обл.

Вишневська Галина Ярославівна.

  ***

       Доброго дня! Свято  у Хмелівському НВК Роменської районної ради СУмської області  відбулося! 35 учнів школи  з 1- 11 класів   взяли участь. Найважче (чи, може, найлегше) було першокласникам, адже вони ще добре і читати не вміють, а в них завдання, як і в другокласників.  На допомогу прийшли батьки, які читали запитання  і допомагали.    

    На початку свята старшокласники звернулися з вітально-казковим словом. Разом переглянули мультфільм про книги. Після виконання завдання знову  старшокласники зібралися в кабінеті зарубіжної літератури, щоб переглянути  маленький та повчальний фільм про книгу в майбутньому.  Конкурс нас ще більше поєднав у дружну родину. Дякую.

  ***

       Сьогодні, 30 листопада 2017 року, учні нашої школи вперше взяли участь у Міжнародній грі зі світової літератури "Sunflower". Нам дуже сподобалося. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

Чернігівська ЗОШ № 28

 

Дорогі зрузі!

2018-01-24

Триває реєстрація у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». Вона стала одним із найкращих здобутків сучасної педагогічної думки. Тематика гри спрямована на формування системи знань світового рівня, на патріотичне виховання молоді та підвищення мотивації й зацікавленості в навчанні.

IX Всеукраїнська українознавча гра “Соняшник” відбудеться 1 березня 2018 року.

Нагадуємо, що реєстрація учасників триває до 31 січня 2018 року.

Реєстрація на участь у грі здійснюється в один із 2-х способів:

 

1) за телефонами оргкомітету:

Київстар: (096)-231-81-33, (067)-721-46-77,

МТС: (099)-968-69-03, (099)-505-20-44,

Lifecell: (093)-197-79-11, (073)-46-41-165;

 

2) у програмі реєстрації: сайт гри «Соняшник» gra-sonyashnyk.com.ua .


Із запевненнями в найщирішій повазі та сподіванням на подальшу співпрацю – колектив Творчого об’єднання «Соняшник»

Відеоогляд зошита з української мови та літератури 9 клас ВИДАВНИЦТВА "СОНЯШНИК"

2018-01-23

Відеоогляд зошита з української мови 9 клас ВИДАВНИЦТВА "СОНЯШНИК"

2018-01-23

Шановні учителі української мови і літератури!

2018-01-21

Звертаємо Вашу увагу на те, що у Вас з’явилася можливість підготувати учнів до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури.

Для цього Творчим об’єднанням «Соняшник» видано методичний посібник «Практичні рекомендації з підготовки до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури». Посібник Ви можете безкоштовно завантажити з персональної сторінки програми реєстрації у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» (сайт гри gra-sonyashnyk.com.ua - Вхід на персональну сторінку координатора – кнопка «Завантажити Посібник з підготовки до олімпіади»). Звертаємо Вашу увагу, що кнопка активна при реєстрації у грі хоча б 1 учня. Бажаємо успіхів!

До уваги координаторів та учасників природознавчої гри «Sunflower»-2017!

2018-01-06

Відомості учасників гри «Sunflower» розміщено на персональних сторінках (кнопка «Відомість гри») програми реєстрації.

Учні, що заповнили поле «Код учня» у бланку відповідей, можуть ознайомитися зі своїми результатами за ЦИМ посиланням.

Матеріали для нагородження надійдуть до навчальних закладів через районних / міських координаторів гри до кінця лютого 2018 року.

Звертаємо Вашу увагу на інформацію щодо отримання результатів гри!

 А саме: таблицю результатів гри (далі результати гри) із розясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі було розміщено на персональних сторінках програми реєстрації. Інформування про це було надіслано на електронні адреси навчальних закладів електронними адресами навчальних закладів, які вказані Вами у програмі реєстрації.

 Якщо Ви не отримали результати гри,

перевірте будь ласка актуальність наданих Вами електронних адрес

навчальних закладів у програмі реєстрації.

Шановні колеги!

2017-12-27

Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 08.12.2017 р. №1/9-679 "Про проведення ІI гри "Sunflower"-2017 та про організацію IІI гри "Sunflower"-2018". З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» у розділі "Правила та документи" або ТУТ.

Шановні колеги! Любі учасники та батьки!

2017-12-04

Ваші фотографії, відеороліки та презентації опубліковано в розділі «Галерея».

Дорогі учасники! Шановні колеги!

2017-12-01

Відбулася найцікавіша II Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури«Sunflower»!

Дякуємо Вам, учасники-ерудити!

Особиста шана Вашим учителям та батькам, які підтримують Ваше прагнення до освіти, чим забезпечують інтелектуальне майбутнє української нації!

Висловлюємо подяку усім, хто взяв участь у грі і тим, хто забезпечив та організував проведення цього освітнього заходу!

Чекаємо на фотографії учасників гри, короткі відеосюжети, інтерв’ю, які Ви можете надіслати до оргкомітету за електронною адресою:  gra.sunflower@gmail.com.

Ваші фотографії будуть розміщені на сайті гри у розділі «Галерея».

 

 

Науково-методичний семінар «Компетентнісний підхід та соціалізація творчої особистості проектами Творчого об’єднання «Соняшник»

2017-11-03

До уваги координаторів гри «Sunflower»!

2017-10-27

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ У ГРІ ПРОХАННЯ ТЕЛЕФОНУВАТИ ДО ОРГКОМІТЕТУ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

Київстар: (096)-231-81-33067-721-46-77067-789-56-42097-368-38-95

Vodafone: (099)-968-69-03066-489-30-76095-945-60-90050-196-53-71

Лайф: (093)-197-79-11073-464-11-65073-464-11-45063-113-00-33; 063-113-00-30.

ІI МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

 1. Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації, що розташована на сайті гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua («Вхід на персональну сторінку координатора» → логін і пароль (зазначені на наліпці зі штрих-кодом, яка знаходиться в конверті із завданнями гри) → кнопка «Увійти»). Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом!

2. Матеріали гри усі заклади отримають через:

- Відправка оргкомітетом завдань районному (міському) координатору через обласний інститут


- Відправка оргкомітетом завдань районному (міському) координатору

- Відправка оргкомітетом завдань на поштове відділення Укрпошти

 

З цією інформацію можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Головна»).

3. При отриманні конверту з матеріалами гри ознайомтеся з бланками відповідей.

4. З розгорнутими інструкціями координатора та адміністратора у кабінеті Ви можете ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін і пароль (зазначені на наліпці зі штрих-кодом, яка знаходиться в конверті із завданнями гри) → кнопка «Увійти») → кнопка «Увійти» → кнопки «Інструкція координатора» та «Інструкція адміністратора»).

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що логін – це код навчального закладу. Саме він зазначається на бланках відповідей учасників гри (восьмизначна цифра зазначена біля штрих-коду на конвертах із завданнями гри).

6. Якщо охочих взяти участь у грі буде більше, ніж замовлено завдань та бланків, можна зробити ксерокопії. Оплату за додаткових учасників Ви можете здійснити на той же рахунок.

7. Усі запитання стосовно змісту і тематики завдань Ви можете задати голові Методичної комісії гри Ковбасенко Юрій Іванович за тел.: (050)-310-03-45.

8. 30 листопада у день проведення гри можливе перевантаженням телефонних ліній. Просимо телефонувати на усі можливі телефони оргкомітету:

Київстар: (096)-231-81-33067-721-46-77067-789-56-42097-368-38-95

Vodafone: (099)-968-69-03066-489-30-76095-945-60-90050-196-53-71

Лайф: (093)-197-79-11073-464-11-65073-464-11-45063-113-00-33; 063-113-00-30.

9. До конверта, який надійшов від оргкомітету (конверт із завданнями з адресою оргкомітету), уміщуються:

- заповнені бланки та списки (у довільній формі);

- оригінал заявки на участь у грі (заявку потрібно завантажити з програми реєстрації (сайт гри → «Вхід на персональну сторінку координатора» → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Друк заявки»). Бланки відповідей учасників гри без підписаної заявки прийматися оргкомітетом не будуть!;

- ксерокопія квитанції (надсилається в разі оплати оргвнеску ЧЕРЕЗ відділення Укрпошти або будь-який банк (окрім Приватбанку)).

10. Матеріали відправляються до 06.12.2017 року Укрпоштою або Новою Поштою.

Відправлення Укрпоштою. Заповнений конверт з матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). Не пізніше 06.12.2017 року лише РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто втрачає) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об’єднання «Соняшник», а/с 3182, м. Харків, 61115. Зберігайте оригінал поштового чека (квитанції), який підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками відповідей, до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо отримання оргкомітетом бланків відповідей можна переглянути в програмі реєстрації на «Сторінці координатора» (сайт гри «Геліантус» gra-sunflower.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти»). Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів).

Відправлення Новою Поштою. У разі відправки бланків відповідей транспортною компанією «Нова Пошта» (м. Харків, Творче об’єднання «Соняшник», СКЛАД № 38) обов’язково повідомте в оргкомітет номер експрес-накладної (декларації) електронною поштою gra.sunflower@gmail.com .

11. Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 21 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

12. До 20 січня 2018 року відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації та на персональних сторінках учасників гри.

13. Шкільний координатор гри може переглянути розгорнуті результати своїх учнів у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Відомість гри»).

14. Учасник може переглянути ЛИШЕ свій результат на персональній сторінці учасника гри. Для цього учаснику потрібно перед здаванням роботи переписати код школи та код учня з бланка відповіді на окремий аркуш і зберегти його. Вхід на персональну сторінку (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Персональна сторінка учасника → код школи та код учня з бланка відповіді та клас).

15. Пропонуємо Вам зробити фотографії учасників гри чи короткі відеосюжети, інтерв’ю, та надіслати їх у електронному вигляді до оргкомітету за адресою: gra.sunflower@gmail.com . Вони будуть розміщені на сайті гри, а найбільш цікаві з них - надруковані в аналітичному звіті.

16. Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

Не телефонуючи до оргкомітету за допомогою логіну - пароля Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету, переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів:

- фактичну кількість учасників гри (бланків відповідей) усього та по класах, кількість учасників пільгової категорії:

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри;

- ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки);

- електронну відомість учасників гри (деталізовані варіанти відповідей учасників гри, кількість набраних балів, місце, що посіли Ваші учасники).

17. Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Забули логін / пароль?».

18. Оргкомітет та методична комісія Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

Із запевненнями в найщирішій повазі та сподіванням

на подальшу співпрацю – колектив

Творчого об’єднання «Соняшник»

Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 м. Житомира Житомирської міської ради Житомирської області

2017-10-13

Шановні колеги!

2017-09-27

18.09.2017 року Відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Проекти Творчого об’єднання «Соняшник» — місток до Нової української школи».

Організатори заходу – кандидат біологічних наук, заслужений учитель України Руслан Шаламов та директор творчого об’єднання «Соняшник» Юрій Морщавка.

На урочистому відкритті конференції гостей привітали заступник директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Віктор Захарчук, заступниця начальниці відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Світлана Фіцайло, головна спеціалістка цього ж відділу Олена Котусенко та виконуюча обов’язки ректора Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, докторка психологічних наук, професорка Тетяна Гура.

Сьогодні  урочисте відкриття конференції, а далі освітян чекає багато нових експериментів, проведення інтелектуальних ігор, підготовка перспективних планів щодо модернізації шкільної освіти, обмін досвідом та цікавими ідеями, - окреслив програму конференції  Руслан Шаламов.

Посилання на сайт Запорізької ОДА

Посилання на сайт Запорізької школи-інтернату «Козацький ліцей»

Детальніше

IІ МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

2017-08-10

Шановні колеги, школярі та їхні батьки, усі шанувальники словесності!

 

30 листопада 2017 р. відбудеться Друга інтелектуальна літературна гра «Sunflower» для учнів 1-11 класів усіх без винятку шкіл України (а в недалекій перспективі – також зарубіжжя).

Минулорічний успіх прем`єрного проведення гри «Sunflower» (майже чверть загальноосвітніх навчальних закладів України) засвідчив високий авторитет літературної освіти в суспільстві, активність освітян і методичних служб, став вагомим аргументом проти злиття предметів «Українська література» і «Зарубіжна література» в один зредукований курс.

Тож цього навчального року хотілося б не лише повторити, а й розвинути цей успіх, залучивши до участі в «Sunflower» ще більше українських школярів, тим самим давши їм додаткові шанси випробувати себе в інтелектуальних змаганнях загальнодержавного масштабу, що проходять у форматі ЗНО.

Міністерство освіти і науки України схвалило проведення «Sunflower» у 2017-2018 н.р., тож зараз інтенсивно готується новий комплект завдань гри для: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8, 9 і 10-11 класів.

Тому просимо вас висловити побажання та пропозиції щодо вдосконалення контенту нових тестових зошитів гри «Sunflower».

Усі ваші побажання та пропозиції просимо надсилати на ФБ-месенджер особисто співголові її Методичної комісії професору Юрію Ковбасенку.

 

Реєстрація учасників у грі - з 01.09.2017 р. до 28.10.2017 р. Для реєстрації користуйтеся програмою реєстрації («Вхід на персональну сторінку»).

 

Розмір оргвнеску за участь у грі становить:

  • — до 200 учасників зі школи/об’єднання – 17,00 грн. з одного учасника
  • — 201-400 учасників зі школи/об’єднання – 16,50 грн. з одного учасника
  • — понад 400 учасників зі школи/об’єднання – 16,00 грн. з одного учасника

Оплата оргвнеску до 28 жовтня 2017 року.

 

 Версія для друку

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що ІI Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»—2017 проводиться відповідно до:

  • — листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 року №1/9-636 «Про проведення І гри «Sunflower»—2016 та про організацію ІІ гри «Sunflower»—2017». З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» у розділі «Правила та документи» або ТУТ;
  • — листа Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017 року №2/-1671 про перевірку рівня навчальних досягнень шляхом виконання завдань відкритої форми пробного ЗНО з української мови та літератури, математики, іноземної мови. З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» у розділі «Правила та документи» або ТУТ;
  • — відповідних листів обласних інститутів (академій) післядипломної педагогічної освіти. З текстом листів можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» у розділі «Правила та документи».

Шановні колеги!

2017-02-28

Підписано листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 р. №1/9-636 "Про проведення I гри "Sunflower"-2016 та про організацію II гри "Sunflower"-2017" З текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» у розділі "Правила та документи" або ТУТ.

Строківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Попільнянської районної ради Житомирської області

2017-01-10

Шановні колеги!

2017-01-03

Відомості гри Sunflower розміщено на сайті гри у програмі реєстрації на персональних сторінках ваших навчальних закладів (кнопка “Відомість гри”).

Матеріали для нагородження надійдуть через районних координаторів до кінця лютого 2017 року разом із матеріалами гри “Соняшник”.

З повагою оркомітет

Відгук

2016-12-09

Головним напрямком реалізації інтелектуальних здібностей і обдарувань студентів комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради є участь у олімпіадах і конкурсах з різних навчальних дисциплін. В цьому навчальному році 11 талановитих студентів вперше брали участь у І Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower».

Кожен із учасників гри зумів розкрити свої здібності, ерудицію й кмітливість. Творчий підхід до таких конкурсів є однією із тих важливих складових, що визначають високий рівень популярності їх серед вихованців. З нетерпінням студенти чекають результатів. Дякуємо за організацію гри!

І пам’ятаємо: «Мислить той, кому ставлять розумні запитання» (народна творчість)

Я.А. Клікушина,

викладач комунального закладу

«Бериславський медичний коледж»

Херсонської обласної ради

Грицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів і І Міжнародна гра зі світової літератури "Sunflower"

2016-12-08

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Полонської міської ради об`єднаної територіальної громади

2016-12-08


Колиндянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області

2016-12-05

Відгуки на проведення І Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower»

2016-12-02

 Свято Розуму, Усмішок та Сонця!

30 листопада 2016 року учні з усіх куточків України вперше брали участь у І Міжнародної грі зі світової ( зарубіжної та української) літератури «Sunflower». Не була виключенням і ЗОШ №3 м. Чернігова, де « сонячними квітами» виявили бажання стати 50 учнів.

З чого починається добра справа? З гарного настрою, натхнення та усмішок! Цього останнього дня осені школа ніби розквітла яскравими «сонечками» та щирими усмішками дітей. Учні захоплено розглядали цікаві тестові зошити, де в естетичному оформленні були представлені запитання олімпіади для 5-6, 7-8, 9, 10-11 класів.

Як підкреслено у звертанні Оргкомітету «Sunflower», участь в олімпіаді  «…дозволить виявити і розвинути творчі здібності учнів, сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень».

Тому начальна подія перетворилася у справжнє свято Розуму та Краси слова! Сподіваємося, що ця щорічна гра і наступного разу принесе стільки ж розвитку, задоволення та усмішок! Адже «дорогу підкаже «Sunflower», котрий завжди тягнеться до Сонця Світової Літератури»...

 Чернігівська загальноосвітня школа I-III ступенів № 3

Чернігівської міської ради Чернігівської області

***

З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів Українською асоціацією викладачів зарубіжної літератури спільно з Творчим об’єднанням «Соняшник» розроблено концепцію проведення щорічної Міжнародної гри зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower» для учнів 1-11 класів.
І Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower» - 2016 відбулася 30 листопада. 29 учнів Єланецької гуманітарної гімназії 1(5) – 5(9) класів (вчитель Гордієнко В.В.) взяли участь у грі. Сподіваємося на перемогу!

Гордієнко В.В.

Єланецька гуманітарна гімназія

Єланецької районної ради Миколаївської області

***

30 листопада в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 стартувала І Міжнародна гра «Sunflower» - 2016. 75 її учасників зібралися в актовому залі школи. Любителів світової літератури привітала координатор гри – вчитель зарубіжної літератури – Сахман Любов Федорівна: «Ми радіємо, що в кожному класі з 5 по 11 є учні, які люблять, читають зарубіжну літературу, які зачаровані силою таланту великих письменників: Шекспіра, Гете, Джека Лондона, Жуля Верна, Андерсена, Хемінгуея, Кіплінга, ,Олдріджа, Байрона…». Про свою любов до літератури висловилися учні з вітаннями:

Світ дивовижний вас вітає,-

Всіх тих, хто вдумливо читає,

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати;

Долати знань високі мури.

Вас кличе світ літератури.

***

«Свято ерудиції та оптимізму…»

Тридцятого листопада 2016 року учні Бахмутської загальноосвітньої школи №10 полинули в історію світової літератури, бо саме в цей день учні 5х-11х класів вперше взяли участь у Міжнародному конкурсі «Sunflower». На урочистому заході 36 учнів демонстрували знання творів зарубіжних митців, активно відповідали на цікаві питання, із захватом розв’язували ребуси. Весело та завзято вони долали творчий марафон спритності для «юних ерудитів». Для кожного з них було важливим не просто відповісти на питання, а перевірити власні знання,показати свій інтелектуальний рівень та здатність швидко використовувати на практиці теоретичні знання із зарубіжної літератури.

Жукова Галина Василівна

учитель зарубіжної літератури

Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10

***

Учні Кременчуцької гімназії № 5 імені Т.Г.Шевченка дякують ініциаторам та організаторам І Міжнародної гри із світової літератури! 30 листопада у грі прийняли участь 130 дітей, які із задоволенням шукали правильні питання. Удачі вам, здоров`я та наснаги!

Ленець Олена Леонтіївна

вчитель зарубіжної літератури

Кременчуцької гімназії № 5 ім. Т.Г.Шевченка

***

30 листопада 2016 року у нашому НВК вперше пройшов конкурс «Sunflower». Учні мали змогу спробувати свої знання з української та зарубіжної літератури. До участі у грі дітей спонукала допитливість, а найголовніше – бажання пізнати нове, перевірити свої знання. Учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували із захопленням і задоволенням. Кожне завдання гри, наче пелюсточка соняшника, розвиває справжнє почуття любові та поваги до літератури. Слід зауважити, що найбільш активними виявилися наші другокласники. Зараз учасники з нетерпінням чекатимуть результатів, а переможці – подарунки. Щиро вдячні організаторам! Будемо чекати наступного року!!!

Голодрига Тетяна Василівна

вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури

Перетіцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

***

Головним напрямком реалізації інтелектуальних здібностей і обдарувань студентів комунального закладу «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради є участь у олімпіадах і конкурсах з різних навчальних дисциплін. В цьому навчальному році 11 талановитих студентів вперше брали участь у І Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower».

Кожен із учасників гри зумів розкрити свої здібності, ерудицію й кмітливість. Творчий підхід до таких конкурсів є однією із тих важливих складових, що визначають високий рівень популярності їх серед вихованців. З нетерпінням студенти чекають результатів. Дякуємо за організацію гри!

І пам’ятаємо: «Мислить той, кому ставлять розумні запитання»(народна творчість)

Я.А. Клікушина,

викладач комунального закладу

«Бериславський медичний коледж»

Херсонської обласної ради

***

30 листопада 2016 року у Джуринській ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району Тернопільської області став справжнім святом "сонячних квітів" для школярів, сповнених щирих надій на щасливе плавання безмежним і неповторним океаном зарубіжної літератури. Спасибі за гру! Відчуття неймовірні!

Квасниця Олександра Ярославівна,

учитель української мови і літератури

та зарубіжної літератури Джуринської

ЗОШ І-ІІІ ступенів Чортківського району

Тернопільської області

***

Учні з усіх куточків України вперше брали участь у I Міжнародній грі зі світової літератури “Sunflower”.
Не був виключенням й Івано-Франківський фізико-технічний ліцей, де виявили бажання стати “сонячними квітами” 39 ліцеїстів.
Учасники проявили свою креативність, прийшовши на конкурс в образах улюблених казкових героїв.
Це кожного підбадьорило і надихнуло. Тож після вступного слова координатора гри учителя світової літератури Христини Степанівни Боднар, ліцеїсти приступили до виконання завдань. Вони захоплено розглядали цікаві тестові зошити, де були представлені запитання олімпіади для 9, 10, 11 класів. Коли час вийшов, Х.С. Боднар вручила кожному подяку за участь та солодощі.
Участь в конкурсі дозволила виявити і розвинути творчі здібності дітей, допомогла відпрацювати навички роботи з тестовою формою завдань та сприяла вихованню високої читацької і загальної культури.
Ця подія перетворилася у справжнє свято у нашому ліцеї! Сподіваємось, що ця щорічна гра і наступного разу принесе стільки ж розвитку, задоволення та усмішок.
 
Координатора гри
учителя світової літератури
Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату
Івано-Франківської обласної ради
Христина Степанівна Боднар
***

Результати Міжнародної гри із світової літератури Sunflower

Вчителі зарубіжної літератури щиро вітають всіх переможців та учасників гри!

Участь у Міжнародній грі “Sunflower”, яка відбулася 30 листопада 2016 року,  взяли 89 учнів 5-11 класів ЗОШ І-ІІІст. №2 ім. Маркіяна Шашкевича.

Учасники були нагороджені Дипломами І-ІІІ ступенів Всеукраїнського рівня. Дипломи І ступеня отримали семикласники: Ващук Ольга та Майба Діана (вчитель Заяць Любов Богданівна) і Легоцький Назар (вчитель Прокопів Леся Михайлівна). Дипломи ІІ ступеня – Богатирова Надія та Дубно Юлія (вч. Заяць Л.Б.). Дипломи ІІІ ступеня – Додусенко Вікторія (вч. Гевко Наталія Василівна, 5 кл.), Процишин Мар’яна (вч. Заяць Л.Б., 7 кл.) та Брошко Юрій (вч. Гевко Н.В., 7 кл.)

Дипломи І-ІІІ ступенів регіонального рівня отримали 31 учень; Дипломи переможців на шкільному рівні – 25 учнів і сертифікати учасників – 25.

Урочисто було вручено дирекцією школи  Дипломи, сертифікати і також подарунки (щоденники, брелки, магніти, значки, ручки та календарі).

Міністерство Освіти України асоціація вчителів зарубіжної літератури творче об’єднання «Соняшник» нагородило школу  Грамотою за участь у грі, а також сертифікатом вчителя Заяць Любов Богданівну за організацію і проведення гри “Sunflower”
***

Знай наших !

З метою розвитку творчих здібностей учнів Українською асоціацією викладачів зарубіжної літератури розроблено концепцію проведення щорічної міжнародної гри  зі світової літератури «Sunflower» для учнів 1-11 класів. Перший етап гри було проведено 30 листопада 2016 р.

29 учнів Єланецької гуманітарної гімназії під керівництвом координатора, вчителя зарубіжної літератури В.В. Гордієнко взяли участь в грі.

Гімназисти задоволені, що «Sunflower» побував у них і гарно вродив. Свідченням цього було урочисте нагородження переможців. Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня і брелоком нагороджена  Чорна Я.,(3 кл.), Дипломами І ступеня  регіонального рівня і значками – Богданцев С. (1. Кл), Кіт. К (5-Б). Дипломами ІІ ступеня регіонального рівня і ручками – Булуй С.(1 кл), Вагіна А. (3 кл), Тітова О. (5-Б кл.). Дипломами  ІІІ ступеня і календарем _ Волошин Б. (1 кл.), Піструй А. (2 кл.), Тарасенко М. (3 кл). Сертифікати учасників і календарі отримали – Холявіцька Д.(1 кл), Дранченко О. .(1 кл), Бондаренко В., .(1 кл); Фатич І, Бедратий П., Гладка А., Травянко Т.(2 кл); Ворона Ю., Волошин А.(3 кл). Дипломи переможців на гімназійному рівні і календарики мають Гунько В. (2 кл), Боднарук А., Казмірук Д., Мільчакова К., Салютін О.(3 кл), Безкровна Ю., Кочет Л.(4 кл.), Кишковська В., Гордієнко Є., Малюк І.(5-Бкл.).

Долучайтеся і ви до гри «Sunflower» у 2017р.  Не пошкодуєте.

Сербул Яна, учениця  4 кл.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 міста Таврійськ Новокаховської міської ради Херсонської області

2016-12-02

Сьогодні, 30 листопада, вперше відбулася Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»

2016-12-01

КОЛИНДЯНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів (ТЕРНОПІЛЬЩИНА)

І МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ

2016-11-24

1. Усі запитання стосовно змісту і тематики завдань Ви можете задати голові Методичної комісії гри Юрію Івановичу Ковбаcенку за тел.: 050-310-03-45.

2. Матеріали гри усі заклади отримають через районні (міські) відділи (управління) освіти. Зверніться, будь ласка, до Вашого районного (міського) методиста, що опікуються питаннями гри. У разі виникнення питань прохання звертатися за телефонами оргкомітету: (096)-231-81-33; (093)-197-79-11; (099)-968-69-03.

3. При отриманні конверту з матеріалами гри відкрийте зовнішній конверт, ознайомтеся з бланками відповідей. Увага! Внутрішній конверт із завданнями відкрийте лише 30 листопада під час проведення гри!

4. З інструкціями координатора та адміністратора у кабінеті Ви можете ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри → «Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль зазначений на конверті із завданнями гри → кнопка «Увійти» → кнопки «Інструкція координатора» та «Інструкція адміністратора»).

5. Звертаємо Вашу увагу на те, що логін – це код навчального закладу. Саме він зазначається на бланках відповідей учасників гри (восьмизначна цифра зазначена біля штрих-коду на конвертах із завданнями гри).

6. Якщо охочих взяти участь у грі буде більше, ніж замовлено завдань та бланків, можна зробити ксерокопії. Оплату за додаткових учасників Ви можете здійснити на той же рахунок.

7. До конверта, який надійшов від оргкомітету (конверт із завданнями з адресою оргкомітету), уміщуються:

  • -заповнені бланки та списки;
  • -оригінал заяви на участь у грі (заяву потрібно завантажити з програми реєстрації (сайт гри → «Вхід на персональну сторінку координатора» → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Друк заяви»). Бланки відповідей учасників гри без підписаної заяви прийматися оргкомітетом не будуть!;
  • -ксерокопія квитанції (надсилається в разі оплати оргвнеску НЕ ЧЕРЕЗ Приватбанк або через Укрпошту).

8. Матеріали відправляються до 06.12.2016 року Укрпоштою або Новою Поштою.

Відправлення Укрпоштою. Заповнений конверт з матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). Не пізніше 06 грудня 2016 року лише РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто втрачає) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об’єднання «Соняшник», а/с 3182, м. Харків, 61115. Зберігайте оригінал поштового чека (квитанції), який підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками відповідей, до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо отримання оргкомітетом бланків відповідей можна переглянути в програмі реєстрації на «Сторінці координатора» (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти»). Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів).

Відправлення Новою Поштою. У разі відправки бланків відповідей транспортною компанією «Нова Пошта» (м. Харків, Творче об’єднання «Соняшник», склад № 38) обов’язково повідомте в оргкомітет номер декларації за допомогою смс на тел.: 067-789-56-42 або електронною поштою.

9. Зміст завдань буде оприлюднено на сайті гри до 14 грудня, а відповіді до них — одразу після отримання оргкомітетом усіх бланків відповідей.

10. До 20 січня 2017 року відповіді до всіх завдань і таблиця результатів із роз’ясненням того, скільки балів отримав кожний учасник і яке місце він посів серед усіх учасників у своїй паралелі, буде опубліковано на персональних сторінках програми реєстрації та на персональних сторінках учасників гри.

11. Шкільний координатор гри може переглянути розгорнуті результати своїх учнів у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш особистий логін і пароль → кнопка «Увійти» → кнопка «Відомість гри»).

12. Учасник може переглянути ЛИШЕ свій результат на персональній сторінці учасника гри. Для цього учаснику потрібно перед здаванням роботи переписати код школи та код учня з бланка відповіді на окремий аркуш і зберегти його. Вхід на персональну сторінку (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Персональна сторінка учасника → код школи та код учня з бланка відповіді та клас).

13. Пропонуємо Вам зробити фотографії учасників гри чи короткі відеосюжети, інтерв’ю, та надіслати їх у електронному вигляді до оргкомітету за адресою: sunflower@gmail.com. Вони будуть розміщені на сайті гри, а найбільш цікаві з них - надруковані в аналітичному звіті.

14. Інформатизація стає дедалі все більш звичайним та невід’ємним атрибутом навчального процесу й повсякденного життя. Оргкомітет гри наполегливо рекомендує Вам користуватися програмою реєстрації, що розташована на сайті гри «Sunflower» («Вхід на персональну сторінку координатора» → логін-пароль зазначений на конверті із завданнями гри → кнопка «Увійти»). Використовуйте сучасний засіб оформлення документів і спілкування з оргкомітетом! Не витрачайте папір та гроші на додаткову пересилку, йдіть разом з часом! Переваги реєстрації учасників у програмі реєстрації:

 

Не телефонуючи до оргкомітету за допомогою логіну - пароля Ви можете оперативно, у будь-який час, з будь-якого комп’ютеру, що має доступ до Інтернету, переглянути у програмі реєстрації на «Сторінці координатора»:

- дату отримання бланків відповідей учасників гри. Звертаємо Вашу увагу, що інформація з`являється одночасно з опрацюванням конвертів Ваших навчальних закладів;

- фактичну кількість учасників гри (бланків відповідей) усього та по класах, кількість учасників пільгової категорії;

- суму, яку необхідно сплатити з урахуванням можливої додаткової кількості учасників гри.

- ознайомитися з інструкціями координатора та адміністратора (однойменні кнопки).

15. Якщо Ви та Ваш навчальний заклад зареєстровані у програмі реєстрації (на персональній сторінці є Ваш мобільний телефон та електронна адреса) Ви можете самостійно та оперативно відновити логін і пароль - функція «Відновлення паролю» (розділ «Реєстрація у грі»).

16. Оргкомітет та методична комісія Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower» чекають на Ваші відгуки та пропозиції.

 

Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 Рівненської міської ради

2016-11-21

Геоінформаційна система «Якість шкільної освіти за результатами ЗНО»

2016-10-25

За допомогою геоінформаційної системи «Якість шкільної освіти за результатами ЗНО» усі зацікавлені можуть проводити в інтерактивному режимі аналітичні дослідження якості шкільної освіти на рівні школи, району,області, країни за власним вибором параметрів:

§  Роки ЗНО від 2008 до 2013

§  Предмет ЗНО

§  Бал ЗНО (або індекс якості): 125+, 150+, 175+, 190+, (125-, 150-, 175-, 190-) (відсоток випускників, які отримали більше або менше відповідної кількості балів за шкалою 100-200)

§  Типи шкіл: всі школи, загальноосвітні школи, ліцеї, спеціалізовані школи

§  Розмір школи: кількість випускників, що здавали ЗНО

§  Місце розташування школи: село, місто, велике місто, обласний центр.

Оцінка якості шкільної освіти виражається  абсолютних, відносних, динамічних і комплексних показниках якості.

Результати досліджень подаються у вигляді таблиць, графіків, діаграм і можуть бути конвертовані в таблиці Excel.

 

ГІАС розроблена фахівцями БФ ТІМО і розміщена у вільному доступі за адресою:

 www.timo.com.ua/geo

До уваги координаторів та учасників гри!

2016-09-26

До Оргкомітету нової інтелектуальної гри "Sunflower" надходять запитання про загальний характер і спрямування її завдань, можливості кращої підготовки до тестування тощо.

Це закономірно, оскільки гра 2016 року буде проведена вперше, і це добре, тому що якісна підготовка до "Sunflower" сприятиме вивищенню якості української освіти.

 

Отже, інформуємо всіх зацікавлених:

1) Форма завдань гри відповідає формі завдань ЗНО (тестове завдання з вибором однієї правильної відповіді).

2) Зміст завдань зорієнтовано як на шкільні програми з української і зарубіжної літератур, так і виходить за межі цих програм і пов`язані з ними не безпосередньо, а опосередковано.

3) Підготуватися до самої гри можна різними шляхами, насамперед, начиткою програмових літературних творів: і т. зв. "літературного канону" ("золотого фонду", "безмертної класики"), і сучасних знакових творів.

 

Повторюємо, що в будь-якім разі участь у "Sunflower" - це краща підготовка до ЗНО, більше шансів для вступу до престижних вишів і на життєвий успіх. Та й просто - інтелектуальна насолода....

 

Тож бажаємо усім учасникам успіху!

2016-09-26

Для Міністерства освіти і науки зрозуміло, що українська мова є одним з основних предметів у навчальному плані і наше завдання зробити цей предмет улюбленим для школярів всієї країни

– заступник Міністра Павло Хобзей

2016-07-29

 

Шановні колеги! Дорогі школярі та їхні батьки!

2016-06-27

Українська асоціація викладачів зарубіжної літератури (УАВЗЛ) спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» просять Вас підтримати щойно започатковану Міжнародну гру зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower» та заохотити учнів 1-11 класів до участі в ній.

Що конкретно дасть школярам участь у Міжнародній грі «Sunflower»?

З-поміж цілої низки обґрунтованих відповідей виділимо лише основні:

- Дозволить виявити і/або розвинути творчі здібності учнів.

- Сприятиме їхньому долученню до найвищих досягнень світової літератури й культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей, вихованню естетичного смаку, високої читацької і загальної культури, словом, формуватиме Людей Культури, і, зокрема, робитиме їх конкурентноспроможнішими в наш час напруженого інтелектуального змагання як цілих народів, так і окремих індивідів.

- Допоможе відпрацювати навички роботи із тестовими формами контролю їхніх навчальних досягнень, що необхідно для успішного складання ЗНО з метою вступу до ВНЗ, особливо на бюджетну форму навчання.

- Дасть шанс швидше визначитися з майбутнім фахом і навіть знайти випускникам шкіл потенційних роботодавців, оскільки до проведення Міжнародної гри «Sunflower» на її різних етапах долучене широке коло найкращих авторитетних вітчизняних і зарубіжних фахівців: освітян, науковців, письменників, перекладачів, дипломатів, менеджерів та ін.

 

....Як казали древні китайці, «навіть шлях довжиною цілих 1000 лі починається з першого кроку». Тож вирушаймо разом – сміливих супроводжує успіх! А дорогу підкаже «Sunflower», котрий завжди тягнеться до Сонця Світової Літератури....

 

З глибокою повагою та сподіванням на плідну співпрацю, завідувач кафедри світової літератури Гуманітарного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, професор, президент Української асоціації викладачів зарубіжної літератури Юрій Ковбасенко, директор Творчого об`єднання "Соняшник" Юрій Морщавка.

 

 

 

Обласний семінар-нарада для методистів районних (міських) методичних кабінетів

2016-06-26

Напередодні 01 вересня 2016 року Науково-методичним центром української мови та літератури Одеського обласного інституту удосконалення вчителів проведено традиційний обласний семінар-нарада для методистів районних (міських) методичних кабінетів, які відповідають за стан викладання української мови та літератури, керівників районних (міських) методичних об’єднань вчителів української мови та літератури Одеської області за проблемою «Спрямування освітнього процесу вивчення української мови та літератури в загальноосвітніх навчальних закладах Одеської області на формування й розвиток ключових і предметних компетентностей особистості – передумова успішної самореалізації сучасного випускника в суспільстві» (методичні рекомендації щодо вивчення української мови та літератури в 5-8, 9, 10-11 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році).

Посилання на сайт одеського ОІППО

Дорогі друзі!

2016-06-24

З метою впровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів Українською асоціацією викладачів зарубіжної літератури спільно з Творчим об`єднанням «Соняшник» розроблено концепцію проведення щорічної Міжнародної гри зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower» для учнів 1-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, яку планується провести 30 листопада 2016 року.

 

 

До уваги шкільного координатора I Міжнародної гри зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower»-2016

2016-06-23

1. Законодавче підґрунтя організації та проведення гри «Sunflower» - 2016

Організація та проведення гри «Sunflower» здійснюється відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.06.2016 року №  1/9-286 «Про проведення I Міжнародної гри «Sunflower» - 2016» (з текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua у розділі «Правила та документи» або ТУТ).

2. Реєстрація у грі - з 01.09.2016 до 04.11.2016

Участь у грі можуть брати учні 1-11 класів.

Реєстрація на участь у грі здійснюється одним із 2-х шляхів:

- у програмі реєстрації. Сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль (у разі відсутності логіну-паролю Ви можете їх отримати в оргкомітеті гри, надіславши листа в довільній формі на електронну адресу оргкомітету gra.sunflower@gmail.com із зазначенням назви закладу, району та області. У відповідь протягом однієї доби Ви отримаєте логін-пароль. Логін-пароль постійні).

- за телефонами оргкомітету: (099)-505-20-44, (073)-464-11-65, (067)-789-56-42, (067)-721-46-77.

У 2016-2017 н. р. безкоштовно беруть участь у грі: сироти, напівсироти, діти-інваліди та діти загиблого батька під час АТО. Обов’язково під час реєстрації надішліть на електронну адресу оргкомітету gra.sunflower@gmail.com сканкопії документів, що підтверджують статус дитини-пільговика (для сиріт – копія єдиного квитка про надання пільг дитині, позбавленої батьківського піклування, або ж розпорядження районної/міської адміністрації про встановлення опікунства над цією дитиною; для напівсиріт – копія свідоцтва про смерть одного з батьків і копія свідоцтва про народження дитини; для інвалідів – копія посвідчення про інвалідність або довідка з лікарні про надання інвалідності дитині). Довідки адміністрацій навчальних закладів до розгляду не приймаються!

Увага! Якщо в останні дні реєстрації школа закрита на карантин реєстрація подовжується на два тижні після завершення карантину.

3. Оплата оргвнесківз 01.09.2016 до 04.11.2016 

Розмір оргвнеску в грі у 2016 році:

- до 200 учасників зі школи/об’єднання - 16,50 грн./учн.;

- 201 - 400 учасників зі школи/об’єднання - 16,00 грн./учн.;

- понад 400 учасників зі школи/об’єднання - 15,50 грн./учн.

З цих коштів у школі на накладні витрати лишається 1,0 грн./учн.

Реєстрація учасників, які беруть участь у грі безкоштовно, оргкомітетом відбувається ЛИШЕ за наявністю довідок, що підтверджують їх пільговий статус. Для цього відправте до 04.11.2016 року до оргкомітету електронною поштою за адресою: gra.sunflower@gmail.com сканкопії відповідних документів із зазначенням класу дитини.

Увага! Прохання уникати сплати оргвнесків Укрпоштою через труднощі з отриманням коштів та ідентифікацією платника.

Оплату проводьте за реквізитами, що зазначені у квитанції у програмі реєстрації або у смс-повідомленні, що надійшло на Ваш мобільний телефон після реєстрації телефоном. 

4. Отримання у районного (міського) методиста завдань гри – з 08.11.2016 р. до 20.11.2016 

Матеріали гри Ви отримуєте у районного (міського) методиста, що опікується питаннями гри «Sunflower». Нагадуємо, що його дані та номери телефонів розміщено на сторінці координатора у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль).

З датою відправки завдань гри районному методисту можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → «Головна»).

5. ГРА! І Міжнародна гра зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower» – 30.11.2016 

- Увага! Якщо в день проведення гри школа закрита на карантин, гра відбувається в зручний для адміністрації школи день після відновлення занять.

- Якщо учень не встиг долучитися до заявки від школи, координатор може зробити ксерокопії завдань та бланку відповідей, оплату здійснити на той же рахунок, що й оргвнесок від усієї школи.

- Якщо зареєстрований учасник гри відсутній у день проведення гри, або заповніть бланк відповідей його прізвищем та ім`ям (цей учасник отримує сертифікат) або запропонуйте іншим незареєстрованим учням взяти участь замість нього.

- З повними текстами інструкцій координатора та адміністратора можна ознайомитися у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → кнопки «Інструкція координатора» та «Інструкція адміністратора»).

- Фотографії чи короткі відеосюжети святкового проведення гри можна надсилати в електронному вигляді до оргкомітету на адресу: gra.sunflower@gmail.com .

6. Відправка бланків відповідей та супутніх документів до оргкомітету Гри – до 07.12.2016 

До конверта, який надійшов до оргкомітету (це конверт із завданнями з адресою оргкомітету), вміщуються:

- заповнені бланки та списки;

- оригінал заяви на участь у грі з підписом представника адміністрації навчального закладу й печаткою або координатора школи (заявку можна роздрукувати у програмі реєстрації: сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → кнопка «Друк заявки»).

Заповнений конверт з матеріалами гри ретельно заклейте з усіх боків скотчем (при поштовому пересиланні конверти рвуться, а бланки відповідей псуються або губляться). Не пізніше 07 грудня 2016 року лише РЕКОМЕНДОВАНИМ листом (прості відправлення пошта часто втрачає) відправте заповнений конверт до оргкомітету гри за адресою: Творче об`єднання «Соняшник», а/с 3182, м.Харків, індекс 61115. Зберігайте оригінал поштового чека, який підтверджує відправлення рекомендованого листа з бланками до дня отримання оргкомітетом гри бланків відповідей (інформацію щодо їх отримання можна переглянути в програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → «Сторінка координатора»).

У разі відправки бланків відповідей транспортною компанією «Нова пошта» (отримувач: Творче об`єднання «Соняшник», телефон отримувача: 067-789-56-42, адреса: м.Харків, склад № 38) обов`язково повідомте в оргкомітет СМС-повідомленням номер декларації.

7. Перегляд на персональних сторінках програми реєстрації електронних відомостей учасників гри – з 05.01.2017 

Електронна розгорнута відомість гри буде розміщена у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль → кнопка «Відомість гри») з 05.01.2017 року.

8. Отримання в районного (міського) методиста пакету дипломів та подарунків – з 05.02.2017 до 21.02.2017

Подарунки Ви отримуєте у районного (міського) методиста, що опікується питаннями гри «Sunflower». Нагадуємо, що його дані та номери телефонів розміщено на сторінці координатора у програмі реєстрації (сайт гри «Sunflower» gra-sunflower.com.ua → Ваш логін-пароль).

9. Організація та проведення церемоній нагородження шкільних переможців та учасників гри - до 26.05.2017 

- Фотографії чи короткі відеосюжети святкового нагородження учасників можна надсилати в електронному вигляді до оргкомітету на адресу: gra.sunflower@gmail.com .

Зі щирою подякою, повагою та сподіванням на подальшу співпрацю,

Оргкомітет Міжнародної гри «Sunflower».

Телефони оргкомітету: (099)-505-20-44, (073)-464-11-65, (067)-721-46-77.

 

Серпневі педагогічні студії відбулися у Рівненському ОІППО

2016-06-22

22 серпня 2016 року в Рівненському ОІППО відбулися Серпневі педагогічні студії «Формування готовності працівників методичних служб до впровадження інноваційних форм, методів та прийомів розвитку професійної компетентності педагогічних працівників навчальних закладів».

Долучилися до висвітлення та обговорення теми заходу Шаламов Руслан Васильович, директор з науково-методичної роботи творчого об’єднання «Соняшник», к .біол.н., заслужений вчитель України, презентувавши проекти творчого об’єднання «Соняшник» і їх роль у сучасній освіті, Ковбасенко Юрій Іванович, завідувач кафедри світової літератури гуманітарного інституту Київського університету ім. Б. Грінченка, професор, президент української асоціації викладачів зарубіжної літератури, ознайомивши учасників Серпневих студій із новітніми педагогічними вимірюваннями і перспективами розвитку освіти.

Читати далі